emma-emma
ÖZELLİKLER
kombinasyon-cesitliligi-001 KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
termoform-kaplama-002 TERMOFORM KAPLAMA
dogal-ahsap-goruntusu-017 DOĞAL AHŞAP GÖRÜNTÜSÜ
mentese-044 Biani Logolu Çelik Menteşe
kromaj-renk-secenegi-015 KROMAJ RENK SEÇENEĞİ
Donanım Özellikleri
dolap-ici-cop-kovasi-026
Menteşeli kapaklarda uygulanan ve kapak açılınca otomatik olarak hareket eden plastik taşıyıcılı mekanizma Sayesinde şık ve kolay kullanım sağlamıştır. Carrier çöp kutusunun iç kovalarına ait plastik tutma kolları kova içine konulan çöp poşetini kova kenarına sabitleme özelliğine sahiptir. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar.
yarim-ankastre-bulasik-makinesi-036
Mutfaklarda tam ya da yarım ankastre cihazlar net ve sade bir hava yaratarak atmosferi modernize eder. Ekstra ünite karmaşı yerine kendi içinde daha bütün daha brileşik bir mutfak görüntüsü sunar.
ledli-tezgah-armaturu-028
Ledli tezgah arası aydınlatma sistemi tezgah üzerini aydınlatarak insanların üretken, rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Ortamları değiştirir ve mekânları güzelleştirirler. Kendi üzerinde bulunan priz yuvası sayesinde pratik bir şekilde çalışma alanınızı zengin leştirir.
paslanmaz-celik-eviye-tek-goz-022
Şık paslanmaz çelik tasarım prim size tezgah sınıf ve kişilik bir dokunuş verir. Mümkün olan çizilmelere karşı daha dirençli olan ve güçlü sıcaklık en yüksek kalitede malzeme sayesinde değiştirir.
bagimsiz-rayli-kiler-cekmecesi-037
Bağımsız raylı kiler çekmecesi tezgah altı grubu ürünlerin düzenini sağlamak amaçlı bu mutfakta kullanılmıştır. Kileriniz de depoyalacağınız gıdaların belirli bir düzen içerisinde depolamanızı sağlar.
ara-bolme-panelleri-ve-ayraclari-018
Ara Bölme Panelleri ve Ayraçları günlük kullanım alanlarına yönelik ihtiyaçlara göre tasarlanmış pratik çözümler üretir. Nesneler için, düzenli ve kolay erişilebilir saklama alanları sunarak, yüksek kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılar.
bas--ac-cekmece-sistemi-038
Bas Aç mekanik sistem, veya ön yüzeye hafif bir dokunuşun yeterli olduğu açma sistemi ile konfor mükemmelleşir: örneğin kulpsuz çekmeceler tamamen sessizce kapatılabilir Yaşam hissi olarak kolaylık. Tasarımda, kullanımda ve tasarım fikirinden üretilen mobilyaya kadar tüm işlem akışlarında Bas/Aç ile sessizliği yaşayın.
yavaslaticili-mentese-025
Yavaşlatıcılı Menteşe, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan fren mekanizması ile mobiIya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Ayrıca Track Mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Benzer Ürünler