stucco-stucco
ÖZELLİKLER
kombinasyon-cesitliligi-001 KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
termoform-kaplama-002 TERMOFORM KAPLAMA
metal-aksesuar-0014 METAL AKSESUAR
kromaj-renk-secenegi-015 KROMAJ RENK SEÇENEĞİ
cam-rengi-secenekleri-016 CAM RENGİ SEÇENEKLERİ
Donanım Özellikleri
cekmece-ici-cop-kovasi-021
Çöp kovasının iç kovalarına ait plastik tutma kolları kova içine konulan çöp poşetinin kova kenarına sabitlenme özelliğine sahiptir. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar.
ledli-tezgah-armaturu-028
Ledli tezgah arası aydınlatma sistemi tezgah üzerini aydınlatarak insanların üretken, rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Ortamları değiştirir ve mekânları güzelleştirirler. Kendi üzerinde bulunan priz yuvası sayesinde pratik bir şekilde çalışma alanınızı zengin leştirir.
aventos-hf-035
Üst dolapta yüksek, iki parçalı kapaklar için kullanılan katlanarak kalka rkapak AVENTOS HF, orta ve yüksek üst dolaplar için aksesuar sistemidir. Büyük kalkar kapaklar bile büyük hareket özgürlüğü ile açılmasını sağlıyor. ve pişirme esnasında açık kalabiliyor.
bagimsiz-rayli-kiler-cekmecesi-037
Bağımsız raylı kiler çekmecesi tezgah altı grubu ürünlerin düzenini sağlamak amaçlı bu mutfakta kullanılmıştır. Kileriniz de depoyalacağınız gıdaların belirli bir düzen içerisinde depolamanızı sağlar.
ara-bolme-panelleri-ve-ayraclari-018
Ara Bölme Panelleri ve Ayraçları günlük kullanım alanlarına yönelik ihtiyaçlara göre tasarlanmış pratik çözümler üretir. Nesneler için, düzenli ve kolay erişilebilir saklama alanları sunarak, yüksek kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılar.
paslanmaz-celik-eviye-tek-goz-022
Şık paslanmaz çelik tasarım prim size tezgah sınıf ve kişilik bir dokunuş verir. Mümkün olan çizilmelere karşı daha dirençli olan ve güçlü sıcaklık en yüksek kalitede malzeme sayesinde değiştirir.
celik-cekmece-ici-duzenleme-039
Yüksek teknoloji ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen çekmece içi düzenleme sistemleri, depolama alanlarına pratik ve konforlu bir kullanım kazandırır, farklı en ve boy alternatifleri ile farklı depolama ihtiyaçlarına yönelik geniş çözümler sunar. Ara bölmelerin çıkarılabilir oluşu, çekmece içlerinin de temizlenmesini kolaylaştırır. Tüm bölmeler bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olarak tasarlanmıştır.
yavaslaticili-mentese-025
Yavaşlatıcılı Menteşe, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan fren mekanizması ile mobiIya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Ayrıca Track Mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.
TEZGAH

Benzer Ürünler